fbpx meta property="og:image" content="https://gudykameble.pl/wp-content/uploads/2020/04/shortcut.png">
sdasd

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar dla Ciebie

Każdy projekt mebli kuchennych na wymiar jest dla nas wyjątkowy, ponieważ wierzymy, że to właśnie kuchnia jest sercem domu. Funkcjonalna i praktyczna kuchnia pozwala na bezpieczne i wygodne przyrządzanie ulubionych potraw z rodziną, przyjaciółmi czy w pojedynkę, natomiast nowoczesna i oryginalna forma umożliwia dopasowanie stylu tego pomieszczenia do estetyki całego domu, mieszkania czy innego lokum użytkowego.
Meble na wymiar we Wrocławiu

Kilka kroków do Twojej unikalnej kuchni

Zapoznaj się z naszym procesem wykonywania dla Ciebie kuchni na wymiar

Spotkaj się z nami

Nasz doświadczony i wykwalifikowany projektant omówi z Tobą propozycję dekorów, szeroki wybór barw, Twoje preferencje i oczekiwania co do projektu kuchni, a także stworzy dopasowany do Twoich potrzeb szkic i zasugeruje przemyślane, praktyczne rozwiązania. Projekt stworzymy dla Ciebie za darmo!

kuchnie na zamówienie wrocław

Wybierz akcesoria najlepszej jakości

Oferujemy szeroką gamę dekorów i struktur takich firm jak: Egger, kronospan oraz pfleiderer. Pracujemy m. in. Na systemach blum, hafele. W ofercie posiadamy pełną gamę frontów laminowanych a także lakierowanych, akrylowych oraz fornirowanych.

Oceń zdjęcie projektowe

Każdy klient jest dla nasz wyjątkowy, dlatego naszych kuchni nie tworzymy z gotowych projektów- sami od podstaw projektujemy całe wnętrze, dbając przy tym o każdy detal i Twoją sugestię. Gotowe zdjęcie projektowe swojej nowej kuchni na wymiar będziesz mógł ocenić, zasugerować poprawki czy poprosić o zmiany poszczególnych elementów.

projektowanie mebli kuchennych wrocław

Poczekaj na realizację

Twoja kuchnia będzie już powstawać w naszym zakładzie, ponieważ każdy mebel wykonujemy samodzielnie w naszej firmie. Nasze meble kuchenne tworzone są specjalnie na zamówienie klienta, nie powstają w hurcie, dlatego każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju, niestandardowy i oryginalny. Oferujemy także szereg akcesoriów, które jeszcze bardziej pozwolą na spersonalizowanie Twojej nowej kuchni. Przywieziemy oraz w pełni zamontujemy Twoje nowe meble, abyś mógł w pełni cieszyć się nową kuchnią najszybciej jak to możliwe.

Oferta blatów do kuchni

Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy dlatego mamy dla Ciebie przygotowaną ofertę naszych blatów z litego drewna.